ibuty

iWskazówki

Buty damskie na wielorakie okazje

Zawsze tak było, że panie miały o wiele więcej butów niż faceci. Głównie z tego powodu, że panie czują większą potrzebę bycia modną. Kobietom nie zawsze jest z łatwością znaleźć wysokiej jakości buty, bo moda zmienia się bardzo szybko. Chociaż to wspaniale mieć praktyczne buty, to kobiety winny posiadać buty na wielorakie okazje, z których część nie musi być na topie.

Buty codzienne

Są takie dni w życiu większości dam, kiedy należy wykonać wiele różach czynności jak uprzątnięcie domu, odebranie dzieci ze szkoły czy zrobienie obiadu. W tych dniach potrzebna jest komfortowa para półbutów. Nie zawsze będą one tak modne jakby się tego chciało, lecz podczas wykonywania całego szeregu prac najważniejszy jest komfort.

Wysokie obcasy

Każda pani czuje się najlepiej, gdy ma na sobie buty z wysokimi obcasami. Obcasy są idealne na wieczory, kiedy chce się na kimś zrobić pozytywne wrażenie. Jeżeli wychodzisz do drogiej restauracji możesz pozwolić sobie na najmodniejsze buty. Istnieje wiele dobrych miejsc, gdzie można takie buty zakupić zachowując jeszcze pieniądze.

Baleriny

Baleriny są nadzwyczaj modne, a kiedy się je nosi z prostą spódnicą uzyskać można wspaniały wygląd. Są perfekcyjne do pracy, głównie jeżeli wymaga ona wykonywania całego szeregu czynności. Obcasy mogą prezentować się świetnie, ale pod koniec dnia pracy nierzadko bolą nogi, więc może nie warto.

Lakierki

Znaczna część pań powinna mieć kilka niskich butów na obcasach. Choć nie maja one tych obcasów bardzo wysokich nie są już tak komfortowe jak płaskie buty. Są idealne na niektóre okazje, jak rozmowy kwalifikacyjne.

W przeciwieństwie do mężczyzn panie naprawdę potrzebują butów na różne okazje, ponieważ współczesne panie podejmują się całego szeregu funkcji.