ibuty

iButy

Proste zasady odpowiedniego ubioru

Każde działanie podlega pewnym zasadom i nawet sposób odpowiedniego ubioru winien trzymać się paru sztywnych wskazówek. Jeżeli sądzisz, iż wystarczy zakupić markowe ubrania i wszystko będzie pasować to jesteś w błędzie. To najważniejsza zasada: noszenie firmowych ubrań nie sprawi, że będziesz natychmiast wyglądać doskonale. Markowa odzież może stać się podwaliną, ale nigdy nie będzie wystarczającym warunkiem wytwornego wyglądu. Przyjrzyjmy się pewnym regułom, dzięki którym będziesz wiedział jak dobierać do siebie rzeczy.

Skup się na klasycznym wyglądzie

Style w modzie zmieniają się z każdą chwilą. Najlepszą rzeczą jaką możesz uczynić to ubieranie się w typowy sposób. Skoncentruj się na stroju, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na czasie. Szukaj kolorów, które najbardziej odzwierciedlają Twoje cechy osobowości.

Ignoruj znane marki

Ubieranie się musi być rozważne. Nadzwyczaj kluczowa jest reguła, aby nie stać się niewolnikiem tych wszystkich wiodących marek. Jeśli jesteś w stanie nabyć szalenie drogie ubrania znanej marki to musisz zadać sobie pytanie: czy rzeczywiście jest Ci to potrzebne? A może chcesz mieć tą rzecz w szafie jedynie ze względu na markę? Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż taki sam styl, design i kolor osiągalne są w innym sklepie w cenie detalicznej, która będzie bardziej pasowała do Twojego portfela.

Eksperyment z kolorami

Czarny, błękitny i granatowy to typowe kolory polecane dla mężczyzn. Jednakże każdy może eksperymentować z kolorami, przede wszystkim z odcieniami i stonowanymi barwami.